Як покращити кредитну історію?

Таке поняття, як «погана кредитна історія» у більшості людей асоціюється з жахливим становищем та неможливістю більше отримати позику для непередбачуваних потреб. І справді за своїми кредитами та вчасними виплатами варто обов’язково пильно слідкувати. Однак, бувають різні випадки і коли ситуація вже м’яко кажучи «заплямована» необхідно знати і вміти знайти усі лазівки, аби покращити її.

Види кредитної історії та методи її перевірки

У внутрішній політиці різноманітних фінансових організацій розрізняють три види кредитної історії: позитивна, негативна та чиста. В першому випадку зрозуміло, що позичальник вчасно та повністю здійснив оплату по кредиту та виконав усі вимоги договору. В другому – не дотримав терміну, або ж зовсім не повернув позику фінансовій установі. Останній вид – «чиста історія» – описує випадок, коли людина жодного разу не користувалась кредитом, чи кредитною картою. 

Зазвичай негативна історія може виникнути в різних випадках, проте, аби перевірити свою особисту, потрібно просто скористатись ревізією УБКІ (Українське бюро кредитних історій), або ж за допомогою додатка «приват 24», а також «Кредитна історія» для Android та iOs.

Швидка позика онлайн від сервісу «Нові кредити» – вдалий крок до покращення кредитної історії

Оступившись всього один раз, провести так звану реабілітацію в очах кредитора не так і просто. Проте, перевіреним  методом в покращенні становища та поганої кредитної історії, стане оформлення нової онлайн позики з допомогою фінансової організації  «Нові кредити». Все, що вам потрібно – паспорт, ідентифікаційний код, контактний номер телефону, електронна адреса та доступ до інтернету. Всього за кілька секунд спеціалісти компанії зв’яжуться з вами та повідомлять рішення щодо надання кредиту. Однак, варто знати що кожна не своєчасна виплата займу, зможе стати знову основною причиною – негативної кредитної історії.

Користуйтесь позиками з користі і отримайте швидкі гроші на банківську карту на будь – які потреби від сервісу «Нові кредити».