Як швидко знайти гроші: кращі варіанти

Бувають життєві обставини коли гроші потрібно прямо зараз. І, частіше за все проблеми трапляються тоді, коли до зарплати ще далеко, на інші грошові надходження сподіватись не виходить, а на «чорний день» нічого не відкладено. Доводиться вдаватися до інших способів швидкого отримання ресурсів. Ми не будемо згадувати варіанти висадки монет, які практикував Буратіно або прямого грабунку, як Кіт Базиліо, пропонуємо розглянути менш казкові способи відносно чесного отримання грошей.

Позичити у близьких

Часто, коли терміново потрібні гроші, перше, що спадає на думку – зайняти у близьких. Родичі та друзі, особливо якщо ви в хороших відносинах, швидше за все дадуть вам позику без відмови. Але з поваги та правил ввічливості вони можуть посоромитися зайвий раз нагадати, навіть коли їм самим потрібні будуть гроші. Або ж відносини можуть трохи зіпсуватися, адже кому хочеться віддавати гроші, нехай і тимчасово. Якщо ви вже вдалися до позики у близьких – не тягніть з погашенням боргу – гарні відносини коштують дорожче за усі гроші світу і не варто їх псувати.

Ще один фактор, який може зіграти вирішальну роль – швидкість отримання грошей. У більшості випадків люди зберігають гроші або в банку, або в іноземній валюті, а значить потрібно буде почекати поки вони знімуть їх або знайдуть вигідний курс. У разі, коли фінанси потрібні терміново, – це не кращий варіант.

Кредитна картка

З кредиткою можна швидко отримати гроші на картку. Додатковий бонус – простота оформлення та наявність грейс-періоду у деяких банків (час, коли можна користуватися кредитними коштами безкоштовно). Функція кешбек теж зайвою не буде. Але тут є ряд нюансів, які можуть стати вирішальними. В першу чергу, це обмеження – не всі картки можна використовувати для покупок онлайн, а якщо і можна, то з певним лімітом. Під час користування кредиткою знімаються відсотки. Якщо ви хочете скористатися готівкою, за її зняття в банкоматі потрібно буде платити пристойну комісію. Перед активізацією кредитної картки потрібно уважно ознайомитися з усіма умовами договору.

Кредит онлайн

Швидко, легко і прозоро можна отримати кредит онлайн. Наприклад, Нові Кредити надають можливість зробити це за лічені хвилини. Для оформлення кредиту потрібно бути повнолітнім, мати паспорт та індикаційний код. Не потрібно дзвінків або поїздок. Ознайомтеся з правилами оформлення кредиту і після декількох нескладних дії – отримайте свої гроші.

Перед тим як визначитися, з варіантом, варто уважно все обдумати та зважити всі «за» та «проти». Який би варіант ви не обрали – варто серйозно все вивчити та зробити все можливе, щоб вчасно повернути гроші в повному обсязі.