Як виправити кредитну історію?

Останнім часом з терміном Кредитна історія ми стикаємося все частіше. У нашій статті ми коротко зупинимося на тому, що таке Кредитна Історія, де вона зберігається, як вона може позначитися на вашому житті і як її виправити.

Що ж таке кредитна історія, як з нею ознайомитися і головне, як виправити?

Кредитна історія (КІ) – це файл з інформацією про те, як виконувала свої фінансові зобов’язання кожна конкретна людина. При формуванні вашої кредитної історії (КІ) враховуються не тільки ваші взаємини з кредиторами, а й прострочені платежі за комунальні послуги, невиплачені вчасно аліменти.

Дізнатися свій Кредитний рейтинг і перевірити Кредитну історію можна безкоштовно. Але тільки лише 2 рази на рік. Для цього треба зайти на сайт Українського Бюро Кредитних історій (https://www.ubki.ua/) і дізнатися свою Кредитну історію. БКІ надає 2 можливості перевірити свою кредитну історію:

  • Ви можете дізнатися Кредитну історію онлайн на УБКІ сайті, пройшовши простий процес реєстрації або авторизації, якщо ви вже були зареєстровані раніше.
  • Чи відправивши лист з вашими реквізитами (ПІБ, паспортні дані, ІПН, адреса прописки і проживання) за адресою ТОВ «Українське бюро кредитних історій», 49300, м Дніпро, а / я 7566.

Кредитні історії можуть бути наступних типів:

  1. Нульова. Якщо Ви жодного разу не зверталися в кредитні організації і вважаєте за краще оплачувати всі покупки відразу.

  2. Позитивна. Якщо Ви вчасно оплачували всі рахунки й жодного разу не допускали прострочення.

  3. Негативна. Вона виникає в разі прострочень у платежах, відмови від своїх фінансових зобов’язань і дій непорядних кредитних структур або шахраїв (і такі випадки в нашій країні, на жаль, зустрічаються все частіше).

Оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією в банку на іпотеку, купівлю нового автомобіля або запуск власного бізнесу буде просто неможливо. Адже всі банківські структури обов’язково будуть перевіряти потенційного клієнта в Бюро Кредитних історій і, звичайно ж, відмовляться видавати кредити з простроченням і поганою кредитною історією.

Що ж робити, якщо у Вас погана КІ і Вам терміново необхідно її виправити?

Тут на допомогу прийде компанія «Нові кредити», яка може надати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією, що допоможе Вам дуже швидко її виправити. Адже ми не зважаємо на ваш кредитний рейтинг та ми готові простягнути руку допомоги будь-якому повнолітньому громадянину нашої країни.

Для того щоб отримати кредит онлайн без дзвінків з поганою кредитною історією у «Нових кредитах» достатньо всього 5 хвилин на оформлення заявки. Тут найголовніше вказувати тільки коректні дані, тому перевірте їх двічі перед відправленням заявки на розгляд. І, якщо навіть ви працюєте неофіційно – обов’язково вказуйте це. Тому що будь-яка інформація про додаткові джерела доходу – значно збільшить ваші шанси на те, що ви отримаєте кредит онлайн без відмови з поганою кредитною історією.

Імовірність того, що ви отримаєте кредит на карту миттєво з поганою кредитною історією у МФО «Нові кредити» – більше 90%. І найголовніше, якщо ви хочете швидко виправити свій кредитний рейтинг, – вчасно погасити ваш кредит. Заздалегідь погашати такі кредити не бажано. Адже саме своєчасне погашення є запорукою поліпшення Вашої кредитної історії.
А після того, як ви закриєте декілька подібних кредитів – ви можете ще раз подивитися кредитну історію і обов’язково побачите, як вона поступово покращується. Наступний крок – відкриття кредитної картки в будь-якому банку України з мінімальним кредитним лімітом. При цьому необхідно буде вчасно або заздалегідь погашати заборгованість по вашій картці. А потім, десь за кілька місяців, ви вже зможете звернутися до цього ж банку та оформити кредит на автомобіль, іпотеку на квартиру / будинок або позику на запуск власної справи.

Тому, якщо вас хвилює питання «Як поліпшити кредитну історію?» – звертайтеся до консультантів компанії «Нові кредити» і Вам обов’язково допоможуть.