Як збільшити шанси на отримання онлайн – кредиту?

Якщо дуже терміново потрібні гроші на недовгий період, то Онлайн кредити зможуть оперативно розвязати Вашу фінансову проблему! Усього декілька простих кроків і потрібна сума опиниться на вашій банківській картці. Зручність і швидкість, з якою можна оформити Онлайн кредити в компанії Нові кредити, оцінили вже багато жителів України. Наша компанія працює як годинник, у нас можна оформити заявку та отримати гроші на картку неймовірно швидко.

У чому секрет швидкості оформлення онлайн кредиту?

Взяти експрес кредит онлайн можна дійсно моментально, тому що:

Для оформлення кредиту потрібні лише дані паспорта, ІПН та активна банківська картка будь-якого банку України. Більше жодних документів не потрібно.

Онлайн заявка на експрес кредит подається за максимально спрощеною формою: в ній потрібно вказати особисті та паспортні дані, бажану суму позики та період, на який потрібен кредит. На заповнення заявки йде десь 2-3 хвилини.

Запит обробляється системою автоматично.

Між часом, коли експрес кредит онлайн заявка буде схвалена, та надходженням грошей на Ваш рахунок у нас немає паузи. Кошти зараховуються миттєво.

Якщо Ви вже стали постійним клієнтом компанії Нові кредити, то Ваші дані зберігаються в вашому Особистому кабінеті. А отже в наступний раз ви зможете оформити онлайн кредит ще швидше.

Онлайн кредити на карту: цілодобове оформлення

Наша система роботи побудована так, що отримати гроші можна 24/7. Онлайн заявка на експрес кредит обробляється автоматично, тому ви зможете дуже просто оформити кредит навіть у вихідний день. Жоден банк не зможе запропонувати таку зручну послугу  отримати експрес кредит на картку без відвідування фінансової установи в будь-який час дня або ночі.

Переваги компанії Нові кредити

Безумовно, швидкі кредити онлайн пропонує багато МФО. Однак ми маємо ряд істотних переваг перед іншими компаніями.

У нас Ви зможете взяти кредити на будь-яку суму  від 1 000 до 15 000 гривень.

Терміни повернення грошей становлять від 1 тижня до 1 місяця.

Компанія Нові кредити надає можливість продовжити Ваш експрес кредит без довідок, за умови оплати відсотків за користування позиковими засобами. Також існує можливість реструктуризації боргу, якщо ви потрапили в скрутну життєву ситуацію й поки не можете виплачувати вашу позику.

Нові кредити, на відміну від банків, не цікавляться, на які цілі Ви будете витрачати ваш експрес кредит без довідок готівкою.

Ми не вимагаємо від своїх позичальників збирати величезну кількість непотрібних папірців. Для того, щоб оформити експрес кредит у нас необхідні тільки паспорт, код та активна картка будь-якого банку України.

Позику в компанії Нові кредити можна оформити за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Договір онлайн кредиту

Договір це документ, який має юридичну силу й складається він між МФО Нові кредити та клієнтом. Після того, як ви отримали позитивну відповідь на заявку щодо надання кредиту, формується договір. У ньому прописана сума кредиту, процентна ставка, термін погашення, порядок нарахування відсотків, знижки, права та обовязки обох сторін, а також інформація про позичальника. Дотримання всіх пунктів договору є обовязковим.

Тому, якщо Ви потрапили у важку життєву ситуацію і хочете взяти онлайн кредити без довідок і поручителів, в першу чергу відвідайте наш сайт. Ви самі переконаєтеся, що зараз оформити експрес кредит за паспортом стало дуже просто. Досить мати паспорт, ІПН, картку будь-якого банку нашої країни. Отримати кредит ви зможете буквально з 5-10 хвилин. І головне можна не відкладати на завтра покупку нової техніки або відпустку. Просто скористайтеся послугами компанії Нові кредити, оформить експрес кредит швидко  і Ваші фінансові труднощі залишаться далеко в минулому.