З 16 травня 2022 року буде відновлено нарахування відсотків за виданими кредитами.

Шановний Клієнте!


Починаючи з перших днів війни наша компанія зупинила нарахування процентів за всіма виданими нами кредитами тим самим надала можливість не накопичувати борги і оплачувати кредит по мірі можливості та в розмірах, що кожен може визначити для себе як оптимальні.
Під час дії цих кредитних канікул наша компанія активно працювала на перемогу. Наші працівники були задіяні в багатьох важливих державних оборонних проєктах, про які ми обов’язково розповімо після перемоги. Також ми надаємо матеріально-технічну допомогу військовим частинам та правоохоронним органам України. Зокрема, передаємо необхідну їм техніку.

Ми на 100% український бізнес і хочемо продовжити роботу в Україні, хочемо відновити кредитування та маємо зобов’язання перед державою у сплаті податків. Ми вже виплатили частину податку на прибуток авансом, але для повноцінного відновлення роботи ми маємо отримувати дохід від нарахування процентів.

Саме тому ми завершуємо дію кредитних канікул і починаючи з 17.05.2022 відновлюємо нарахування процентів за всіма виданими до 24.02.2022 р. кредитами.

Ми з розумінням ставимось до кожного клієнта і з кожним неодмінно знайдемо компроміс щодо остаточної суми до повернення. Звертайтесь до нашої інформаційно-довідкової служби в чаті на сайті, на електронну адресу info@novikredyty.com.ua або за телефоном 0800 301 008.

Для військовослужбовців, що перебувають в зоні ведення бойових дій, як і завжди, нараховані проценти будуть списані одразу після звернення вищезгаданим способом, який для вас є зручним.

Також ми нагадуємо починаючи з 13.05.2022 р. ми перераховуємо від 10% загальної суми, що ви сплачуєте за кредит на потреби ЗСУ. То ж прямуємо разом до нашої перемоги без боргів!

Слава Україні!????????